Zasoby produkcyjne

Złożone projekty dla Naszych klientów realizujemy w kilku nowoczesnych halach produkcyjnych o określonym przeznaczeniu. Jedną z nich jest hala produkcyjno-remontowa stali węglowej o powierzchni 1780 m2 wyposażona m.in. w :

  • nożyce hydrauliczne,
  • hydrauliczną prasę krawędziową,
  • hydrauliczne walce zwijające,
  • przecinarki taśmowe, prasy, szlifierki.

Produkcja wyrobów ze stali kwasoodpornej rozpoczyna się na osobnej hali przeznaczonej wyłącznie do prefabrykacji tych materiałów. Prefabrykacja odbywa się w oparciu o szereg urządzeń:

  • zwijarkę do rur i profili,
  • nożyce hydrauliczne,
  • hydrauliczną prasę krawędziową,
  • przecinarkę półautomatyczną, it

Właściwa produkcja wyrobów ze stali kwasoodpornej odbywa się, zgodnie z zasadami sztuki inżynierskiej w separacji od materiałów ze stali węglowej, na hali o powierzchni 500 m2.

Na terenie zakładu znajduje się również hala obróbki skrawaniem wyposażona w takie urządzenia jak tokarki, frezarki, wiertarko-frezarkę, szlifierkę do płaszczyzn oraz hala cięcia termicznego, w której znajduje się przecinarka plazmowa CNC. Stanowisko przecinarki posiada stół do cięcia blach o wymiarach 16,5m x 3m. Umożliwia cięcie stali węglowej do 200mm i stali kwasoodpornej do 100mm. Przecinarka współpracuje z obrotnikiem ESR 600 umożliwia cięcie rur do Ø600mm.

Ponadto firma posiada własną śrutownie wyposażoną w automatyczną recyrkulacje ścierniwa oraz układ odpylania, malarnie
zaopatrzoną w automatyczną wymianę powietrza, układ nagrzewnic do nagrzania i osuszenia powietrza oraz myjnię wyrobów
gotowych do trawienia i pasywacji stali kwasoodpornych i nierdzewnych. Posiadamy również szereg urządzeń mobilnych oraz
nowoczesny sprzęt spawalniczo-monterski czołowych europejskich producentów.

Dla kompleksowej realizacji projektów firma posiada własne materiały i uprawniony personel do BUDOWY RUSZTOWAŃ modułowych bazując na technologii firmy PERI. Dodatkowo park maszynowy wzbogacają żurawie samojezdne o udźwigu do
55Ton.